Zobacz wszystkie

Aktualności

Zgarnij bezpłatny egzemplarz Gitarzysty!

Gitarzysta, MagazynGitarzysta.pl wtorek, 26 lipca 2011
Zgarnij bezpłatny egzemplarz Gitarzysty!

W sierpniowym wydaniu magazynu Gitarzysta redakcja zamiesciła krótką ankietę, której wypełnienie będzie równoznaczne z otrzymaniem upominku w postaci bezpłatnego egzemplarza pisma (chodzi o wydanie 10/2011)!

Jeśli osoba wypełniająca wspomnianą ankietę jest już Prenumeratorem tytułu, to za udzielenie odpowiedzi na pytania w niej zawarte otrzyma możliwość przedłużenia prenumeraty o jedno wydanie. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na wypełnienie ankiety i podzielenie się z nami swoimi odczuciami na temat pisma – tego typu informacje są dla nas bardzo cenne i pozwalają na dostosowanie się do Waszych oczekiwań - mówi Sławomir Sobczak, redaktor naczelny miesięcznika.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań