Zobacz wszystkie

Aktualności

Gitarzysta potrafi być samodzielny

Gitarzysta, MagazynGitarzysta.pl wtorek, 12 lipca 2011
Gitarzysta potrafi być samodzielny

Redakcja Magazynu Gitarzysta w najnowszym, sierpniowym wydaniu tytułu, przygotowała obszerny materiał zatytułowany Domowe studio gitarzysty traktujący o tym, w jaki sposób stworzyć profesjonalną sekcję rytmiczną w sytuacji, gdy nie mamy wokół siebie muzykujących przyjaciół albo gdy chcemy być po prostu samowystarczalni.

Artykuł w Magazynie Gitarzysta prezentuje dostępne na rynku programy, przy użyciu których można stworzyć ścieżki basu i perkusji.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.