Zobacz wszystkie

Aktualności

Estrada i Studio - nowy cykl artykułów

Estrada i Studio, EstradaiStudio.pl wtorek, 26 lipca 2011
Estrada i Studio - nowy cykl artykułów

Jak się robi ten dźwięk to pierwszy z cyklu artykułów pod tym tytułem, które będą publikowane w kolejnych wydaniach magazynu Estrada i Studio.

Ich tematem przewodnim będzie  analiza charakterystycznych partii pochodzących z najbardziej znanych przebojów, by pokazać Czytelnikom, w jaki sposób mogą stworzyć to samo brzmienie we własnym zakresie. W pieszym artykule z cyklu pojawi sie Rihanna oraz jej megahit "S&M".

Niewątpliwą atrakcją numeru sierpniowego jest też wywiad z legendarną formacją Beastie Boys oraz realizatorem ich najnowszej płyty, którym jest Philippe Zdar. Panowie opowiedzą nam ze szczegółami o tym, w jaki sposób powstał pochodzący z płyty "Hot Sauce Committee Part Two" utwór Make Some Noise.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań