Zobacz wszystkie

Aktualności

Wakacyjny poradnik Digital Camera Polska

Wakacyjny poradnik Digital Camera Polska

Najnowsze numer DCP to wydanie bardzo wakacyjne. Dużo miejsca poświęcono praktycznym poradom, oraz zagadnieniom warsztatowym, przydatnym podczas wakacyjnych wojaży

Do fotografowania w podróży tym razem wyjątkowo zachęcają kobiety. Znajdziemy wywiady z pisarką i fotografką Beatą Pawlikowską, oraz jedną z najlepszych fotografek przyrody Heather Angel.

Na uwagę zasługują również wywiad z Jackiem Szydłowskim (Grand Press Photo, Grand Prix BZWK, wyróżnienie National Geographic), oraz reportaż opisujący zarówno samo zjawisko, jak i społeczności polskich „Spotterów”, czyli fotografów polujących na odrzutowce zza siatki lotniska.

Dla tych którzy obawiają się o swój sprzęt podczas urlopu i nie tylko, przygotowani specjalny raport – dziennikarze DCP sprawdzili gdzie i na jakich zasadach można ubezpieczyć w Polsce swoją „szklarnię”.

W strefie sprzętu znajdziemy m.in. przejrzyste zestawienie najnowszych bezlusterkowców, oraz testy: Panasonika Lumix G3, Najnowszej wersji cyfrowej ciemni Capture One 6 PRO oraz test grupowy drukarek A2 i A3.

Nowy numer dostępny jest w dobrych sklepach oraz salonach prasowych od 25 lipca. Czasopismo, z darmową dostawą do domu, można zamówić również na www.ulubionykiosk.pl

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań