Zobacz wszystkie

Aktualności

Urodzinowe wydanie Digital Camera Polska

Digital Camera Polska czwartek, 2 października 2014
Urodzinowe wydanie Digital Camera Polska

.

Jesteśmy z Wami już 4 lata! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe wydanie i dwie okładki...

.

Zdjęcie z pierwszej okładki przedstawia wulkan Bromow Indonezji. Powstało po złożeniu ekspozycji dopasowanych osobno dla nieba i krajobrazu. Ślady gwiazd są efektem połączenia 140 fotografii w Photoshopie metodą stackowania. Poza tym autor regulował kolory i kontrast, aż uzyskał ten niezwykły obraz...

Na drugiej zaś okładce zagościło zdjęcie, które stanowi część edytorialu „Pora wzorów” inspirowanego kolorytem czarnego lądu. Na zdjęciu widzimy naszą topmodelkę Zuzannę Bijoh (D’Vision). Pomysł by wykonać zdjęcia na dachu był mój - opowiada Robert Wolański, choć szczerze mówiąc dziś nie pamiętam już, jak na to wpadłem. Graficznie było to ciekawe ze względu na ogromne neony zamontowane na dachu - a na zdjęciach widziane od tyłu. To dach jednego z trzech mrówkowców za Domami Towarowymi Centrum, u zbiegu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej w Warszawie. Mieliśmy trochę pod górkę, bo zależało nam na słońcu, a jak na złość przez większość dnia padało, wręcz lało. Wyskakiwaliśmy ze wszystkim w krótkich chwilach ciszy. Wyszło w sumie dobrze, bo niebo było naprawdę dramatyczne i dopasowało się do tematu.

Październikowe wydanie Digital Camera Polska w promującej nasz wywiad miesiąca okładce otrzymają wszyscy Prenumeratorzy.

W wolnej sprzedaży specjalna okładka znajdzie się w ograniczonym nakładzie, dlatego wszystkich zainteresowanych kupnem tego jubileuszowego wydania zapraszamy na stronę Ulubionego Kiosku.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań