Zobacz wszystkie

Aktualności

Okładka magazynu Gitarzysta na Facebooku legendarnego gitarzysty

Gitarzysta, MagazynGitarzysta.pl wtorek, 2 sierpnia 2011
Okładka magazynu Gitarzysta na Facebooku legendarnego gitarzysty

Tommy Denander, bohater okładkowego wywiadu, zmienił swoje zdjęcie na Facebooku na okładkę Gitarzysty i napisał: "I'm very honored to be on the cover of Poland's biggest guitar magazine Gitarzysta!!!"

Tommy jest jednym z najbardziej rozchwytywanych sidemanów - średnio bierze udział w sesjach nagraniowych 100-150 płyt rocznie (na koncie ma blisko 2000 albumów, na których grał lub które produkował). Współpracował z artystami takimi jak Carlos Santana, Jimmy Page, Stanley, BB King, Sheryl Crow, Ricky Martin, David Coverdale, Jeff Beck, Toto, Tokio Hotel, Radioactive, Michael Schenker, Steve Vai, Yngwie Malmsteen... Najnowsza płyta z jego udziałem to Alice Cooper "Welcome 2 My Nightmare".

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań