Zobacz wszystkie

Aktualności

Byliśmy na RadioEXPO 2014

Świat Radio piątek, 24 października 2014
Byliśmy na RadioEXPO 2014

.

Przedstawiciel redakcji Świata Radio uczestniczył w RadioEXPO 2014 - pierwszej tego typu wystawie i konferencji tematycznej dla branży radiokomunikacji profesjonalnej.

.

Wydarzenie odbyło się 8 października w Warszawie i uczestniczyło w nim 258 ekspertów i specjalistów z całej Polski związanych z systemami łączności radiowej.

Podczas konferencji odbyła się prezentacja produktów, systemów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań z zakresu profesjonalnej łączności radiowej.

W wystawie brali udział przedstawiciele firm i instytucji zainteresowanych wdrażaniem najnowszych systemów łączności radiowej.

Relacja z RadioEXPO zostanie zaprezentowana w grudniowym numerze Świata Radio.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań