Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze, Budujemy Dom i IRBJ patronami Targów Piękne Wnętrze

Czas na Wnętrze, Budujemy Dom i IRBJ patronami Targów Piękne Wnętrze

21 października 2011 rozpocznie się druga edycja Targów Piękne Wnętrze. W zeszłym roku, podczas debiutu imprezy stoiska ponad 100 wystawców odwiedziło pięć tysięcy zwiedzających.

Zeszłoroczna ekspozycja skupiła się głównie na wyposażeniu wnętrz, ale była również uzupełnieniem wiosennej edycji, ulubionych i licznie odwiedzanych przez mieszkańców naszego regionu, targów budowlanych i wnętrzarskich DOM – mówi prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń - Obydwie imprezy dają wyjątkową możliwość kompletnego wyposażenia i urządzenia swoich "czterech kątów", zaplanowania remontu, zmiany wystroju mieszkania czy domu, ale przede wszystkim wybory i zakupu swojego "M".

Patronem medialnym wydarzenia zostały 3 tytuły Wydawnictwa AVT - Korporacja: Czas na Wnętrze, Budujemy Dom oraz Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego IRBJ.

Zdjęcie: Targi Kielce S.A.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań