Zobacz wszystkie

Aktualności

RAW w Adobe Photoshop - wydanie specjalne Digital Camera Polska

RAW w Adobe Photoshop poniedziałek, 27 października 2014
RAW w Adobe Photoshop - wydanie specjalne Digital Camera Polska

.

Poznaj korzyści płynące ze stosowania formatu RAW i przekonaj się, że świetne zdjęcia może robić każdy posiadacz nawet najprostszej lustrzanki.

.

Na ponad 200 stronach, w przystępny sposób, odkrywamy tajemnice edycji surowych plików RAW. Popularność regularnych wydań magazynu Digital Camera Polska poświęconych temu zagadnieniu, utwierdziła nas w przekonaniu, że taka NOWA pozycja na polskim rynku jest bardzo potrzebna.

RAW w Adobe Photoshop to obszerne opracowanie adresowane do początkujących i średnio-zaawansowanych fotografów.

Udowadniamy, że praca w „cyfrowej ciemni” nie musi kojarzyć się z tylko z profesjonalnym poziomem edycji niedostępnym dla amatora.

Aby ułatwić naukę do wydania papierowego dołączona jest płyta DVD zawierająca ponad 5 godzin nagrańUmieściliśmy na niej pliki treningowe do pobrania, aby każdy mógł przeprowadzić edycję krok po kroku, dokładnie na tych samych zdjęciach, które wykorzystywane są w magazynie.

Opanowanie edycji surowych plików to niezwykle ważny moment dla każdego ambitnego fotoamatora, dlatego nie zwlekaj i sięgnij po ten wyjątkowy poradnik już teraz!

Przejrzyj online to wydanie w całości i zamów w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań