Zobacz wszystkie

Aktualności

Brytyjski bestseller w portfolio AVT!

Gardeners' World Edycja Polska piątek, 31 października 2014
Brytyjski bestseller w portfolio AVT!

.

Gardeners' World Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego. W sprzedaży dostępe będzie już wkrótce, a na dobry początek prenumerata PÓŁDARMO!

.

Tylko w okresie startowym nowego pisma mamy niezwykłą ofertę dla Czytelników!

PRENUMERATA roczna za pół ceny: 36 zł za 6 numerów

 

Ogród angielski w Polsce

Największy brytyjski magazyn ogrodniczy teraz dostępny również w Polsce. Wydawany od ponad 20 lat miesięcznik „Gardeners’ World” absolutnie zdominował brytyjski rynek czasopism ogrodniczych, zdobywając ponad 60% wszystkich czytelników prasy w tym segmencie tematycznym.

Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje nie tylko renomowany wydawca Immediate Media, ale przede wszystkim BBC World Wide - licencjodawca tego tytułu, rozwijający poszczególne wątki tematyczne w swoich programach telewizyjnych. W Polsce ten tytuł jest „skazany na sukces”, gdyż brytyjski styl uprawiania roślin w przydomowym ogródku - kwiatów, warzyw, krzewów i drzew - jest szanowany i podziwiany przez miliony Polaków.

Oczywiste różnice w sezonach wegetacji roślin, wynikające z różnic klimatycznych Polski i Anglii, są uwzględniane w wydaniu polskim. W przypisach redakcyjnych odnosimy sie również do różnic w asortymencie popularnych odmian, zachowując jednak oryginalny przekaz merytoryczny, aby Czytelnik nie utracił żadnych wartości źródłowego wydania angielskiego.

Nasze licencyjne pismo „Gardeners' World Polska” zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść oraz atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Gardeners’ World.

 

Nie zwlekaj - zamów za pół ceny roczną prenumeratę na www.avt.pl/prenumerata (tu zapłacisz kartą albo szybkim przelewem) lub zwykłym przelewem na konto: AVT-Korporacja sp. z o.o., ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa, BNP Paribas Bank Polska SA 97 1600 1068 0003 0103 0305 5153. Zamówienia przyjmujemy też mailowo prenumerata@avt.pl i telefoniczne 22 257-84-22.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań