Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze z dwiema okładkami

Czas na Wnętrze wtorek, 9 sierpnia 2011
Czas na Wnętrze z dwiema okładkami

Wrześniowe wydanie Czasu na Wnętrze dostępne jest w wersji z dwiema różnymi okładkami.

Redakcja czeka na mailowe opinie Czytelników, dotyczące tego, która z dwóch opcji bardziej im się podoba. Najciekawsze uzasadnienia będą nagrodzone upominkami - mówi Marta Siesicka, redaktor naczelna.

Ponadto we wrześniowym numerze jak zwykle najświeższe informacje ze świata designu oraz szeroko potraktowana tematyka dekoracji biura. W Zakupowych pokusach redakcja radzi jak zabrać się za urządzanie gabinetu, a w Dekorze proponuje całą masę praktycznych i dekoracyjnych dodatków. Całość uzupełnić mogą stojące lampy, których szeroki wybór prezentuje Dossier.

Cztery tygodnie sierpnia to aż cztery letnie konkursy na Facebooku magazynu Czas na Wnętrze. Ostatni oficjalny miesiąc wakacji to jedyna okazja do zdobycia unikatowych i luksusowych porcelanowych upominków Rosenthal Studio Line.

Więcej info na: http://www.facebook.com/magazynczasnawnetrze

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań