Zobacz wszystkie

Aktualności

Wybrane tytuły Wydawnictwa AVT dostępne w wersji na iPad'a

Wybrane tytuły Wydawnictwa AVT dostępne w wersji na iPad'a

Audio, Digital Camera Polska, Budujemy Dom, Czas na Wnętrze, T3 oraz Gitarzysta – to tytuły z portfolio wydawnictwa, które można już czytać na tabletach.

W portalu e-kiosk.pl dostępne są e-wydania 6 miesięczników - zarówno wydań bieżących jak i numerów archiwalnych. Aby skorzystać z oferty, wystarczy ściągnąć i zainstalować darmową aplikację e-Kiosk Reader dostępną na stronie www.e-kiosk.pl.

Przeglądanie ulubionych tytułów w wersji na iPada jest intuicyjne, łatwo można przerzucać strony, powiększać i obracać artykuły, odszukać interesującą treść.

Szukamy wszelkich sposobów dotarcia do czytelnika – mówi Piotr Mówiński, specjalista ds. kolportażu w AVT Korporacja - Jeszcze długo e-wydania nie wyprą tradycyjnego kolportażu w sklepach, kioskach czy supermarketach. Zauważyliśmy jednak, że tworzy się pewna grupa czytelników, która nie rusza się bez swoich tabletów. Możliwość zakupu magazynu na to urządzenie jest po prostu wygodne i tańsze.

Dzięki współpracy z e-kiosk.pl w niedalekiej przyszłości magazyny będzie można również kupować i czytać w coraz bardziej popularnych smartfonach.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań