Zobacz wszystkie

Aktualności

Good Food Polska ...spróbuj czegoś oryginalnego

Good Food Edycja Polska środa, 26 listopada 2014
Good Food Polska ...spróbuj czegoś oryginalnego

.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii - teraz dostępny również w Polsce. Już wkrótce ukaże się jego pierwsze wydanie, a teraz skorzystaj z prenumeraty w specjalnej ofercie startowej!

.

.

Tylko w okresie startowym nowego pisma mamy niezwykłą ofertę dla Czytelników!

PRENUMERATA roczna za pół ceny: 36 zł za 6 numerów

 

To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Wszystkie przepisy są bardzo starannie sprawdzone, a gwarancją ich wysokiej jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy,

Good Food to praktyczny poradnik, niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata...

Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny Good Food Polska zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Good Food.

 

Nie zwlekaj - zamów za pół ceny roczną prenumeratę na www.avt.pl/prenumerata (tu zapłacisz kartą albo szybkim przelewem) lub zwykłym przelewem na konto: AVT-Korporacja sp. z o.o., ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa, BNP Paribas Bank Polska SA 97 1600 1068 0003 0103 0305 5153. Zamówienia przyjmujemy też mailowo prenumerata@avt.pl i telefoniczne 22 257-84-22.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań