Zobacz wszystkie

Aktualności

IBiSS Patronem Medialnym jesiennego cyklu konferencji

IBiSS czwartek, 25 sierpnia 2011
IBiSS Patronem Medialnym jesiennego cyklu konferencji

IBiSS - Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego został Patronem Medialnym jesiennego cyklu konferencji organizowanych przez Virtus Studio - "Nowoczesne rozwiązania materiałowe i technologiczne w obiektach sportowych"

Celem konferencji jest zapoznanie podmiotów decyzyjnych (zaangażowanych w projekty rozwoju sektora sportowego - np. przedstawiciele gmin, powiatów, projektanci) z najnowszymi trendami, rozwiązaniami materiałowymi i technologicznymi przy budowie i wyposażeniu obiektów sportowych.

Na wiosnę 2011 odbyło się 5 spotkań (Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań). Każde cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Gościem specjalnym konferencji był dr inż. Jan Jakubowski, który podzielił się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem związanym z realizacją ponad 100 hal sportowych i obiektów towarzyszących.

Jesienna tematyka spotkań będzie dotyczyć:
1. Najnowszych osiągnięć materiałowych, technologicznych i konstrukcyjnych sektora budownictwa sportowego obejmujących: nawierzchnie sportowe, oświetlenie, nagłośnienie, baseny, hale, boiska, sale, korty, wyposażenie, systemy kontroli dostępu, specjalistyczne materiały budowlane.
2. Projektowania obiektów sportowych.
3. Źródeł finansowania infrastruktury sportowej

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań