Zobacz wszystkie

Aktualności

Ekobudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl, DachyB2B.pl, OknaiDrzwiB2B.pl patronami World Green Building Week

Ekobudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl, DachyB2B.pl, OknaiDrzwiB2B.pl patronami World Green Building Week

Cztery portale z Grupy Budujemy Dom, EkoBudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl, DachyB2B.pl oraz OknaiDrzwiB2B.pl objęły patronatem medialnym jedno z największych wydarzeń w dziedzinie budownictwa ekologicznego - Światowy Tydzień Budownictwa Zrównoważonego - World Green Building Week, który w tym roku organizowany jest pod hasłem "Zielony budynek w nowej zielonej gospodarce".

Co roku Światowe Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (WorldGBC) organizuje World Green Building Week. W zeszłym roku wzięło w nim udział ponad 30 krajów, w tym roku świętować będzie ponad 50!. Ta coroczna impreza ma za zadanie przekazać kluczowe wiadomości o rozwoju zielonego budownictwa, zyskiwać nowych słuchaczy oraz tworzyć platformę informacyjną zwiększającą wpływ i zasięg globalny idei.

Z tej okazji Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego - Polish Green Building Council PLGBC organizuje konferencję prasową w dniu 20 września. Podczas krótkiej prezentacji przedstawione zostaną powody, dla których budownictwo ekologiczne jest tak istotne oraz w jaki sposób PLGBC oraz inne organizacje GBC zrzeszone w WorldGBC starają się uczynić budynki bardziej bezpieczne dla naszego zdrowia, przyjazne dla środowiska i kieszeni.

Patronat nad konferencją objeły EkoBudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl, DachyB2B.pl oraz OknaiDrzwiB2B.pl

PLGBC jest organizacją pozarządową, zajmującą się promowaniem projektowania, budownictwa oraz użytkowania  zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju w całej Polsce. Misją PLGBC jest wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej.

Do zadań PLGBC zalicza sie zapewnienie przywództwa, kierowanie edukacją, dostarczanie źródeł i wzmocnienie fundamentów budownictwa ekologicznego w Polsce. PLGBC jest orędownikiem stworzenia ekologicznie zorientowanej polityki budowlanej łącząc głosy profesjonalistów, organizacji oraz firm zainteresowanych rozwojem zrównoważonym. PLGBC znalazło sie w ścisłej europejskiej czołówce uzyskując pełną akredytację World Green Building Counci jako Established Council.

Źródło:www.worldgbc.org

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań