Zobacz wszystkie

Aktualności

Udane wakacje magazynu Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze czwartek, 1 września 2011
Udane wakacje magazynu Czas na Wnętrze

Dobre wyniki sprzedażowe odnotowało wakacyjne wydanie magazynu Czas Na Wnętrze. Najnowsze dane od dystrybutora prasy firmy Kolporter S.A. wskazują na znakomitą sprzedaż w zorganizowanych sieciach typu markety i dyskonty.

W sieci Piotr i Paweł odnotowano sprzedaż na poziomie 85%, Real - 82%, niewiele mniej w sieci Tesco.

Ponad siedemdziesiąt procent sprzedaży uzyskały takie sieci jak Stokrotka, Intermarche, Frac, Chata Polska, Auchan czy stacje benzynowe BP.

Takie wyniki cieszą, biorąc pod uwagę ostatnie dane Związku Dystrybucji i Kontroli Prasy, według których w segmencie miesięczników wnętrzarskich generalna sprzedaż idzie w dół – podkreśla Piotr Mówiński, Sp. ds. kolportażu w Wydawnictwie AVT Korporacja.

Lipcowo-sierpniowy numer miesięcznika Czas na Wnętrze ukazał się w nakładzie 110.000 egzemplarzy, z czego 40.000 - stały nakład tytułu - ukazał się w tradycyjnym formacie. Pozostałe 70.000 zostało wydane w formacie "torebkowym" (20.000 trafiło do sprzedaży detalicznej, 50.000 stanowiło dodatek do magazynu Budujemy Dom).

Miesięcznik Czas na Wnętrze ukazuje się od grudnia 2009 roku w nakładzie 40.000 egzemplarzy i cenie 9,95zł.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań