Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika Praktyczna pomaga zdobyć Microchip XLP 8-bit Development Board

Elektronika Praktyczna, Elektronika Praktyczna czwartek, 1 września 2011
Elektronika Praktyczna pomaga zdobyć Microchip XLP 8-bit Development Board

Firma Microchip wspólnie z Elektroniką Praktyczną zorganizowały konkurs dla Czytelników. Nagrodą w nim jest płytka deweloperska Microchip XLP 8-bit Dev. Board DM240313.

To nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie elastyczny pod względem możliwości konfiguracji zestaw przeznaczony do tworzenia aplikacji z użyciem nowej linii 8-bitowych układów PIC18F lub PIC16F o ekstremalnie niskim poborze mocy. Może być zasilany z pięciu różnych źródeł, w tym z baterii i układów typu energy harvesting.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie internetowej organizatora, pod adresem: http://www.microchip-comps.com/ep-8bitxlp. Więcej informacji o konkursie dostępnych jest także na stronach internetowych Elektroniki Praktycznej, pod adresem: http://www.ep.com.pl/konkurs.html

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań