Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowa strona Magazynu T3

T3 czwartek, 8 września 2011
Nowa strona Magazynu T3

Od września Magazyn T3 reprezentowany jest w Internecie przez zupełnie nowy portal. Jest on wynikiem fuzji dotychczasowego serwisu newsowego z popularnymi w sieci Magazynami Internetowymi.

Prace nad całkowicie nową platformą zaowocowały powstaniem portalu technologicznego, którego głównym celem jest dostarczanie użytkownikom premierowych i rzetelnych informacji ze świata technologii. Wiele z newsów, które w licznych przypadkach publikujemy jako pierwsi w Polsce, podzielonych jest na sześć kluczowych kategorii, które odpowiadają szerokim zainteresowaniem czytelników pisma i jego internetowego wcielenia. Od prezentacji gadżetów i rozrywkowego aspektu życia w Internecie po tematy bezpieczeństwa w sieci i biznesu technologicznego - Magazyn T3 publikuje 24 godziny na dobę prawdziwie premierowe i wiarygodne informacje z polskich i zagranicznych konferencji oraz targów.

Portal to jednak nie tylko newsy. Obszerną jego część stanowią testy sprzętu, od odtwarzaczy MP3 i słuchawek po telewizory i laptopy. Nie brakuje również felietonów związanych z branżą i porad, tak dla użytkowników smartphonów, komputerów i Internetu, jak i dla tych, którzy sieć tworzą w sposób bardziej zaawansowany: webmasterów i webdeveloperów.

Serwis magazynu to także miejsce do dyskusji z czytelnikami. Każdy news i artykuł opatrzony jest notką dotyczącą autora, który odpowiedzialny jest za kontakt z osobami chcącymi zadać dodatkowe pytania na poruszany temat. Dodatkową platformą do rozmów jest profil w portalu Facebook. Wkrótce można się również spodziewać kolejnych funkcji: wideotestów i wideorelacji z wydarzeń, odświeżonego forum dyskusyjnego i przebudowanego newslettera, który dotychczas zebrał 11 tysięcy zainteresowanych. Sam portal odwiedza co miesiąc 100 tysięcy unikalnych użytkowników.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań