Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze rozdaje obrazy polskich artystów

Czas na Wnętrze wtorek, 20 września 2011
Czas na Wnętrze rozdaje obrazy polskich artystów

Magazyn Czas na Wnętrze zaprasza Czytelników do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest kolekcja 4 prac wybitnych polskich artystów. Do wyboru są dwie kolekcje – jedna dla miłośników klasyki, druga dla fanów sztuki współczesnej.

Klasyczne prace to seria Dziwne miasta Marcina Nowaka, ucznia prof. Franciszka Starowieyskiego, absolwenta Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, prezentującego swoje obrazy m.in. w Galerii Napiórkowskiej.

Druga seria to Broken heart Ewy Doroszenko malarki i fotografki związanej z Wydziałem Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, autorki ilustracji do antologii „Dziewczyńskie bajki na dobranoc” i "Nie pytaj o Polskę".

Reprodukcje zamieszczane będą w kolejnych 4 wydaniach magazynu rozpoczynając od numeru październikowego. W każdym numerze znajdzie się losowo wybrana praca z jednej kolekcji oraz zdjęcie drugiej.

Aby zdobyć całą serię jednego artysty nie zdając się na losowe kupowanie kolejnych numerów miesięcznika, wydawca Czasu na Wnętrze przygotował specjalną ofertę dla użytkowników serwisu UlubionyKiosk.pl. Dokonując tu zakupu magazynu można "podejrzeć" kolejną reprodukcję i zamówić Czas na Wnętrze z dodatkiem wybranej pracy.

To jeszcze nie koniec propozycji! Czytelnicy, którzy zbiorą pełną kolekcję reprodukcji, oprawią, powieszą i zaaranżują prace według własnego pomysłu, a następnie prześlą redakcji ich zdjęcia wezmą udział w konkursie, którego zwycięzca otrzyma oryginalne prace podpisane własnoręcznie przez artystów!

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań