Zobacz wszystkie

Aktualności

Digital Camera Polska obchodzi pierwsze urodziny!

DigitalCameraPolska.pl wtorek, 20 września 2011
Digital Camera Polska obchodzi pierwsze urodziny!

Polska edycja magazynu Digital Camera świętuje pierwsze urodziny. Ten rok okazał się wielkim sukcesem - tytuł wyrósł na lidera segmentu prasy fotograficznej, i na dobre zakorzenił się na polskim  rynku wydawniczym.

Z każdym wydaniem udział polskich treści był coraz większy, a dzięki partnerstwu z Akademią Fotografii redakcja uruchomiła również autorskie testy sprzętu, dzięki czemu publikowane teksty są lepiej dopasowane do warunków rodzimego rynku.

Digital Camera Polska zawsze jest też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, angażuje się w ważne wydarzenia branżowe i kulturalne (DCP był wyłącznym patronem Miesiąca Fotografii w Krakowie – największego festiwalu fotograficznego w tej części Europy), wspiera organizację warsztatów (ostatnio Fundacji NAPO Images) oraz wystaw, pomaga też młodym twórcom w rozpoczęciu samodzielnej kariery.

Jubileuszowy numer DCP jest wydaniem wyjątkowym – znajdziemy w nim nie tylko znakomite treści (w tym wywiad z Mateuszem Stankiewiczem, który wykonał okładkowe zdjęcie Anji Rubik), ale również życzenia od firm współpracujących z DCP.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań