Zobacz wszystkie

Aktualności

Gitarzysta i nowa okładka

Gitarzysta środa, 21 września 2011
Gitarzysta i nowa okładka

Wraz z wrześniowym wydaniem magazynu Gitarzysta jego okładka doczekała się gruntownej przebudowy. Ale co dalej? W przededniu wydania kolejnego numeru magazynu prezentujemy projekt kolejnego numeru.

O ile podczas tworzenia poprzedniego numeru pisma Al Di Meola, czyli bohater wydania, nie ułatwiał zadania podczas pracy, przyjmując statyczną, grzeczną pozę, o tyle Alex Skolnick z grupy Testament (a od pewnego czasu także Alex Skolnick Trio) idealnie wpasował się w ramy pierwszej strony magazynu.

Odmieniona szata graficzna okładki jest doskonałym uzupełnieniem zmian w layoucie magazynu, jakie miały w nim miejsce na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Aktualny projekt bardziej pasuje do obecnego, przejrzystego układu treści całego pisma.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.