Zobacz wszystkie

Aktualności

WybieramyDom.pl zwiększa obroty

WybieramyDom.pl piątek, 23 września 2011
WybieramyDom.pl zwiększa obroty

Portal WybieramyDom.pl rozpoczął swoją działalność w 2008r z bazą 1.000 projektów pochodzącą z 10 autorskich pracowni architektonicznych współpracujących z serwisem.

Dzięki inwestycjom wydawcy serwisu- firmie AVT-Korporacja - zarówno w udoskonalone narzędzia internetowe i reklamę, jak i w zespół prowadzący portal, WybieramyDom.pl szybko znalazł się w czołówce rynku pośredników sprzedaży projektów.

W chwili obecnej portal oferuje ponad 8.000 projektów i współpracuje z 40 pracowniami architektonicznymi z całej Polski. Każdy użytkownik WybieramyDom.pl ma możliwość zapoznania się z przykładowymi kosztorysami oraz ma bezpośredni dostęp do większej ilości szczegółów dotyczących gotowych projektów domów. Bardzo ważnym elementem wpływającym na znaczne zwiększenie obrotów serwisu (każdego roku dwukrotnie w stosunku do roku poprzedniego), jest wprowadzenie podziału projektów na nowe kategorie. Przykładowo, osoby zainteresowane kredytem z dopłatami państwa rodzina na swoim mają możliwość wyboru spośród 50 projektów oferowanych z 10% rabatem. Domy tanie w budowie, na wąską działkę czy na paliwo stałe cieszą się największą oglądalnością co przekłada się bezpośrednio na sprzedaż. Stałe monitorowanie popularnych kategorii owocuje także nowościami w katalogu projektów, gdyż wiele pracowni oferuje nowe lub modernizuje istniejące projekty dostosowując ofertę do zapotrzebowania Klienta.

Z pracownikami działu, którzy udzielają szczegółowych informacji o projektach oraz pomagają w ich zakupie, można się kontaktować od 9 do 20. Redakcja serwisu wraz ze współpracującymi pracowniami co miesiąc przygotowuje także specjalne oferty promocyjne lub pakiety upominków dla Klientów dokonujących zakupu w danym czasie.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań