Zobacz wszystkie

Aktualności

Fotografia Black & White - wydanie specjalne DCP

Fotografia Black & White piątek, 20 lutego 2015
Fotografia Black & White - wydanie specjalne DCP

.

Na rynku jest już w dostępne kolejne wydanie specjalne przygotowane przez redakcję Digital Camera Polska. Fotografia Black & White to kompletne kompendium wiedzy o tym jak fotografować oraz jak edytować zdjęcia, by tworzyć ponadczasowe ujęcia monochromatyczne!

.

Jeśli jesteś amatorem, lub średnio-zaawansowanym entuzjastą fotografii cyfrowej, znajdziesz w tej publikacji wszystko czego szukasz...

Zobacz inspirujące pomysły na kreatywne sesje w B&W, porady warsztatowe, oraz kompletny przewodnik po postprodukcji zdjęć czarno-białych.

Pokażemy Ci, jak profesjonalnie za pomocą programów Adobe Lightroom, Photoshop i Elements konwertować ujęcia panując nad kontrastem i tonami w całej rozpiętości.

 

Przejrzyj online to wydanie w całości i zamów w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań