Zobacz wszystkie

Aktualności

Piszą o nas: "Prasa potrzebuje głębszych zmian..."

Wydawnictwo AVT piątek, 27 lutego 2015
Piszą o nas: "Prasa potrzebuje głębszych zmian..."

.

25 lutego w serwisie Spider’s Web ukazał się artykuł, w którym Wiesław Marciniak - Dyrektor Wydawnictwa AVT - odnosi się do sytuacji prasy specjalistycznej w Polsce. Zapraszamy do lektury.

Dzięki danym Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wiemy już, że choć sprzedaż dzienników w formie elektronicznej sukcesywnie wzrasta, ogólna liczba sprzedawanych gazet z roku na rok maleje. Przyczyny takiego stanu rzeczy można by długo wymieniać, choć wszystkie skupiają się dookoła jednego problemu. Czy media tradycyjne są w stanie przetrwać kryzys, gdy jako główny powód spadku sprzedaży dzienników podaje się internetowe portale informacyjne?

W zasadzie nie ma w tym nic dziwnego – w nieustannej gonitwie za pierwszeństwem publikacji stare media nie mają z Internetem większych szans. Jak się jednak ma sytuacja w przypadku prasy specjalistycznej? Czy czasopisma, które nie muszą brać udziału w wyścigu o jak najszybsze tempo publikacji borykają się z tymi samymi problemami, co prasa codzienna?

Najlepiej zapytać u źródła

Na polskim rynku dominującym graczem w świecie czasopism specjalistycznych jest Wydawnictwo AVT i to właśnie tam udałem się w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie...

 

Zachęcamy do lektury całego artykułu - naprawdę warto:

http://www.spidersweb.pl/2015/02/rynek-prasa-specjalistyczna.html

 

 

Spider’s Web to serwis z blogami na temat technologii, tworzony przez blogerów z doświadczeniem prasowym. Celem Spider’s Web jest stworzenie opiniotwórczego źródła informacji i analiz na temat rynku technologii. (www.spidersweb.pl)

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań