Zobacz wszystkie

Aktualności

„Budujemy Dom” zaprasza do Poznania

Budujemy Dom piątek, 6 marca 2015
„Budujemy Dom” zaprasza do Poznania

.

W dniach od 10 do 13 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Redakcja miesięcznika „Budujemy Dom” nie mogła pominąć takiego wydarzenia!

.

Na naszym stoisku będzie można:
– spotkać się z redakcją;
– kupić w promocyjnej cenie zarówno najnowsze, jak i archiwalne wydania „Budujemy Dom” oraz wydania specjalne „Dom Polski”, „ABC Budowania”, „Vademecum Domu Energooszczędnego”, „Dom Energooszczędny z Pompą Ciepła”, „Nowoczesne Instalacje dla Domu Energooszczędnego”, „Wnętrza”;
– otrzymać najnowsze wydanie Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego;
– zapisać się do Klubu Budujących Dom, który uprawnia do bezpłatnej prenumeraty miesięcznika.

 

Zapraszamy do pawilonu 5, stoisko 55.

 

Tegoroczna edycja bloku targowego to imponująca wystawa najnowszych rozwiązań dedykowanych szeroko rozumianej budowlanej. Setki nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez blisko 1000 wystawców  z kilkudziesięciu krajów świata, w tym wiele rynkowych premier, innowacyjny park maszynowy produkujący okna w czasie rzeczywistym, najnowsze trendy, przestrzenie specjalne, a do tego cztery dni pokazów, wykładów i prezentacji.  Zwiedzający będą mogli zapoznać się m.in.z 28 produktami nagrodzonymi Złotym Medalem MTP, prestiżowym wyróżnieniem, które stanowi przede wszystkim potwierdzenie innowacyjności i wysokiej jakości produktu. Z kolei w ramach Klubu Premier BUDMA zaprezentowane zostaną absolutne nowości rynkowe, produkty, które po raz pierwszy zobaczymy właśnie w trakcie targów BUDMA.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań