Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze i garderoba Krystyny Jandy

Czas na Wnętrze poniedziałek, 10 października 2011
Czas na Wnętrze i garderoba Krystyny Jandy

W listopadzie rusza Dekorian Lab, laboratorium wiedzy o architekturze wnętrz dla studentów tego kierunku z całej Polski. Patronat nad wydarzeniem objął miesięcznik Czas na Wnętrze.

Na projekt składa się cykl wykładów inauguracyjnych oraz warsztatów w salonach Dekorian. Studenci otrzymają wiedzę praktyczną, informacje o produktach oraz cenne wskazówki od architektów wnętrz i osób związanych z branżą. Dekorian Lab to oprócz źródła wiedzy, okazja do zdobycia pierwszych kontaktów zawodowych, a dla najlepszych uczestników szkoleń możliwość odbycia staży w renomowanych biurach architektonicznych.

Punktem kulminacyjnym Dekorian Lab jest konkurs "Młode wnętrze". Zadaniem studentów architektury będzie zaprojektowanie garderoby Krystyny Jandy w Och Teatrze. Najciekawsza praca zostanie nagrodzona oraz zrealizowana przez firmę Dekorian, stanowiąc pierwsze osiągnięcie zawodowe laureata konkursu.

więcej informacji: www.dekorianlab.pl

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań