Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn APA - wydanie jubileuszowe

Automatyka Podzespoły Aplikacje wtorek, 10 marca 2015
Magazyn APA - wydanie jubileuszowe

.

Do prenumeratorów i salonów prasowych trafiło setne wydanie magazynu „Automatyka, Podzespoły, Aplikacje” - miesięcznika, który przez blisko dekadę obecności rynkowej awansował do roli wiodącej publikacji w polskiej branży automatyki.

.

Magazyn APA ukazuje się od 2006 roku, stanowiąc dla osób z branży przemysłowej, energetycznej i pokrewnych pierwsze źródło informacji o rynku, wdrożeniach i nowych technologiach. Współpracują z nami globalne firmy z sektora automatyki i wiele przedsiębiorstw lokalnych, a miesięcznik jest postrzegany jako skuteczne medium dla reklamodawców, które pozwala im docierać bezpośrednio do specjalistów na rynku.

Dzisiaj inżynierom i menadżerom oferujemy kilka różnych form wydawniczych, zapewniając niezmiennie wysoki poziom publikacji redakcyjnych.

 

W imieniu redakcji magazynu APA oraz portalu AutomatykaB2B.pl dziękuję za wsparcie w realizacji naszej misji. Zapraszam do spotkania z nami podczas zbliżających się targów Automaticon - będziemy obecni na stoisku E-4.

Zbigniew Piątek, Redaktor naczelny

 

Bieżące oraz archiwalne wydania papierowe i e-wydania magazynu APA możecie przejrzeć, a także zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań