Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowości w Magazynie T3

MagazynT3.pl, T3 wtorek, 11 października 2011
Nowości w Magazynie T3

Zmiana cyklu wydawniczego z dwumiesięcznika na miesięcznik oraz nowa odsłona strony internetowej zapoczątkowały przemiany Magazynu T3.

Kolejnym etapem zmian będzie autorski layout, którego zapowiedzią jest przebudowany dział Kultura. Nowością będzie także Przewodnik, czyli sekcja poświęcona promocji produktów z różnych działów tematycznych. Na stronie dedykowanej danemu działowi znajdzie się 10 produktów, z których najlepszy zostanie wyróżniony.

Ponadto w listopadowym numerze wystartuje nowy cykl artykułów poświęconych prezentacjom produktów oraz dziesięciu powodom, dla których warto je kupić. Jak zawsze pojawią się redakcyjne testy. Produkty, które w testach zdobędą 5 gwiazdek zostaną nagrodzone specjalnymi certyfikatami jako polecane przez Magazyn T3. Polecać i oceniać, specjalnie dla Czytelników T3, będzie także Krzysztof Hołowczyc, nowy ekspert działu Moto.

Na łamach dwóch ostatnich tegorocznych wydań Magazynu T3, redakcja zaprosi wszystkich czytelników do udziału w wielkim konkursie i głosowaniu na najlepszy produkt roku w wybranych kategoriach. Informacje i warunki konkursu zostaną zamieszczone na nowej stronie internetowej magazynu www.magazynt3.pl, profilu miesięcznika na Facebook'u oraz w najnowszych wydaniach Magazynu T3.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań