Zobacz wszystkie

Aktualności

APA na targach Automaticon 2015

Automatyka Podzespoły Aplikacje poniedziałek, 16 marca 2015
APA na targach Automaticon 2015

.

Automaticon co roku gromadzi czołowych dostawców automatyki. Zapraszamy do lektury przewodnika targowego, który prezentujemy w dodatku do marcowego wydania Automatyki Podzespołów Aplikacji "APA na targi".

.

Podczas czterech dni targowych spotykać się będzie można z producentami maszyn, integratorami systemów i inżynierami reprezentującymi lokalne firmy produkcyjne.

W ostatnich pięciu latach mogliśmy odwiedzać stoiska 315-320 wystawców - i nie inaczej będzie tym razem. Zaprezentowany zostanie szeroki pakiet produktów i rozwiązań - od urządzeń automatyki i sterowania, poprzez rozwiązania komunikacyjne, oprogramowanie i roboty przemysłowe do komponentów elektronicznych i maszyn do produkcji. Spora grupa firm tradycyjnie promowała będzie napędy i silniki elektryczne oraz serwonapędy.

 

Co zmienia się na targach i jakie nowości zobaczymy w tym roku? Jakie są trendy w tej branży oraz co o wystawie mówią jej uczestnicy?

Zapraszamy do lektury przewodnika targowego oraz przyjrzenia się ofercie wystawców, którą prezentujemy w dodatku "APA na targi".

 

 

Zapraszamy też do czytania naszych codziennych relacji z targów: Automaticon 2015 - przewodnik targowy

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań