Zobacz wszystkie

Aktualności

Tytuły elektroniczne AVT na targach Energetab

Tytuły elektroniczne AVT na targach Energetab

We wrześniu redakcja miesięczników Automatyka Podzespoły Aplikacje, Elektronik oraz Elektronika Praktyczna odwiedziła bielskie targi Energetab. Już po raz 24 wystawcy i osoby odwiedzające spotkały się u zbocza Szyndzielni. W nowoczesnej hali sportowej, w namiotach oraz na stoiskach plenerowych swoje ekspozycje zaprezentowało wg. organizatorów ponad 650 firm.

Redakcja na Energetabie wystąpiła w podwójnej roli, jako wystawca i jako Patron Medialny. Czas trwania targów to czas wzmożonej pracy i wysiłku. Redaktorom tytułów oraz przedstawicielom działu marketingu udało się porozmawiać z dotychczasowymi partnerami i firmami współpracującymi na stałe z redakcją APA, Elektronika, Elektroniki Praktycznej, jak również nawiązać nowe kontakty, które być może w przyszłości zaowocują bliższą współpracą.

Również stoisko, na którym prezentowane były magazyny cieszyło się dużym zainteresowaniem osób odwiedzający wśród których nie zabrakło również stałych  prenumeratorów, a była to dla nich znakomita okazja do porozmawiania i wymiany spostrzeżeń z przedstawicielami wydawnictwa.

To właśnie na targach Energetab premierę miał niedawno wydany przez nasz zespół redakcyjny Informator Rynkowy Automatyki 2012, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród wystawców i osób odwiedzających nasze stoisko.

W czasie trzech dni rozdaliśmy ponad tonę magazynów między innymi Automatyka Podzespoły Aplikacje, Elektronik, Elektronika Praktyczna. Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rozmów dotyczących współpracy, odwiedziliśmy ok. 300 stoisk targowych pokonując dziesiątki kilometrów przemierzając tereny targowe.

Więcej informacji: www.elektronikaB2B.pl oraz www.automatykaB2B.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań