Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze zajął drugie miejsce w rankingu miesięcznika Press

Czas na Wnętrze wtorek, 12 października 2010
Czas na Wnętrze zajął drugie miejsce w rankingu miesięcznika Press

W rankingu opiniotwórczego miesięcznika Press, magazyn Czas na wnętrze zajął drugie miejsce w segmencie magazynów wnętrzarskich.

Sukces jest tym większy, gdyż w grupie ocenianych dziesięciu pism Czas na wnętrze jest najmłodszym tytułem- pierwszy numer ukazał się na rynku w grudniu ubiegłego roku.

W rankingu oceniano nie tylko przydatność podanych informacji i jakość tekstów, ale także prestiż oraz relację jakości do ceny magazynu. W kategorii "tematyka magazynu" Czas na wnętrze wyprzedził wszystkich konkurentów, otrzymując najwyższe noty. Jury oceniło, że wyróżnia się wśród innych, łącząc klasykę z nowoczesnym designem.

"Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy stanąć na podium z tytułami, które są na polskim rynku od lat. To utwierdziło nas w przekonaniu, że nasze często niekonwencjonalne podejście (okładka bez zwiastunów, dołączanie płyty etc.), jest tym czego oczekują Czytelnicy."- mówi Marta Siesicka, redaktor naczelna magazynu.

www.czasnawnetrze.pl

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań