Zobacz wszystkie

Aktualności

Piszą dla nas... "Mama w biegu - w poszukiwaniu straconego czasu"

Dziecko Najlepsza Inwestycja poniedziałek, 27 kwietnia 2015
Piszą dla nas... "Mama w biegu - w poszukiwaniu straconego czasu"

.

Redakcja magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja wraz z Wojciechem Eichelbergerem - wybitnym psychologiem i terapeutą - szuka odpowiedzi na pytanie, jak w dzisiejszych czasach być szczęśliwą mamą.

Kobiety często rywalizują. Jak się nie dać wciągnąć we współzawodnictwo: która ma najczystszy dom, jest najlepszą mamą i ma najmądrzejsze dziecko? Skąd to się bierze i jak się przed tym ochronić?

"Zrelaksowana mama" to tytuł polecanych przez Pana warsztatów. Inne, które pomagał Pan tworzyć, pt. "Proste życie", pomagają zwolnić tempo i uporządkować swoje życie. Jak to zrobić, gdy w pracy przesiadujemy po godzinach, zakupy i obiad załatwiamy na ostatnią chwilę, a i tak tysiąc spraw "na wczoraj" czeka na załatwienie? Skąd brać czas i energię dla dzieci?

 

Zachęcamy do lektury całego artykułu: www.zakupydladziecka.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań