Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na Automaticonie 2015

Świat Radio poniedziałek, 27 kwietnia 2015
Świat Radio na Automaticonie 2015

.

W dniach 17-20 marca br. w Centrum EXPO w Warszawie odbyły się XXI Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów - Automaticon 2015. W najnowszym wydaniu ŚR poczytacie o wybranych nowościach targowych.

.

Było to największe w Polsce spotkanie producentów, dystrybutorów i odbiorców automatyki przemysłowej, w którym uczestniczyło ponad 300 wystawców.

W miesięczniku Świat Radio 5/2015 prezentujemy wybrane nowości targowe związane z systemami radiowymi i przyrządami pomiarowymi w.cz.

 

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań