Zobacz wszystkie

Aktualności

Portal BudujemyDom.pl uruchomił nową Bazę Firm i Produktów

BudujemyDom.pl, Informator Budownictwa czwartek, 3 listopada 2011
Portal BudujemyDom.pl uruchomił nową Bazę Firm i Produktów

Redakcja miesięcznika Budujemy Dom informuje, iz na portalu www.BudujemyDom.pl została uruchomiona nowa wersja Bazy Firm i Produktów.

Baza działa pod adresem www.InformatorBudownictwa.pl oraz www.irbj.pl. Według badań Gemius Traffic we wrześniu strona odnotowała ponad 94 tysiące odwiedzin.

Portal oferuje wiele nowych funkcjonalności. Można teraz zamieszczać informacje o nowościach produktowych, promocjach i konkursach, aktualnościach z życia firmy a dodatkowo porady.

Prezentacja firmy została wzbogacona o zakładkę – Aktualności, gromadzącą wszystkie bieżące informacje oraz zakładkę Pliki - w której można zamieszczać instrukcje, zdjęcia, filmy i rysunki. Dodatkowo w naszym nowym Kalendarium można informować o organizowanych przez firmę szkoleniach i konferencjach.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań