Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika Praktyczna 'oddaje głos' Czytelnikom

Elektronika Praktyczna 'oddaje głos' Czytelnikom

Redakcja Elektroniki Praktycznej otrzymuje wiele artykułów, które z różnych powodów nie są publikowane na łamach miesięcznika.

Wiele z nich to wartościowe teksty, starannie opracowane i 'opakowane' w gruntowną wiedzę, wynikającą z wielu lat doświadczeń.
Zdarza się, że taki tekst wymaga szybszej publikacji niż wynika to z cyklu powstawania gazety, lub po prostu bardzo długo czeka na swoją kolej, powodując stres zarówno u redaktorów jak i autorów.

Sumienie Redakcji zostało oczyszczone za pomocą strony internetowej miesięcznika, na której 'oddano głos' Czytelnikom oczekującym na publikację swoich artykułów.

Na nowej stronie www.ep.com.pl została utworzona specjalna 'strefa publikacji', czyli miejsce dla artykułów, które z jakiegoś powodu nie ukazują się na bieżąco w gazecie, a mogą być przydatne Czytelnikom Elektroniki Praktycznej.

Więcej szczegółów na www.ep.com.pl oraz w Elektronice Praktycznej nr 11/2011.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań