Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowy numer Budujemy Dom pełen dodatków!

Budujemy Dom piątek, 8 maja 2015
Nowy numer Budujemy Dom pełen dodatków!

.

Zapraszamy do lektury majowego wydania miesięcznika BD, do którego dołączyliśmy dwa bezpłatne dodatki: O Tym Nikt Ci Tak Nie Opowie oraz Zakładanie Ogrodu.

.

Jak zwykle w magazynie Budujemy Dom znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów niezbędnych każdemu budującemu oraz remontującemu swój dom. Ale do tego wydania dołączyliśmy aż dwa dodatki tematyczne:

O TYM NIKT CI TAK NIE OPOWIE, czyli rozmowy Majstra Guru z Dociekliwym Inwestorem - tym razem Majster Guru odpowiada na pytania dotyczące dachów i rynien

 

oraz poradnik ZAKŁADANIE OGRODU, w którym poruszamy następujące tematy: Planowanie ogrodu, Zakładanie trawnika, Systemy nawadniania ogrodu, Mała architektura i meble ogrodowe, Narzędzia ogrodowe, Taras na gruncie, Nawierzchnie ogrodowe, Ogrodzenia

 

Zachęcamy do lektury.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Budujemy Dom możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań