Zobacz wszystkie

Aktualności

EkoBudowanie.pl i WykanczanieB2B.pl patronami konferencji INNOVATIVE POLAND

Ekobudowanie.pl, WykańczanieB2B.pl poniedziałek, 14 listopada 2011
EkoBudowanie.pl i WykanczanieB2B.pl patronami konferencji INNOVATIVE POLAND

Serwisy EkoBudowanie.pl oraz WykanczanieB2B.pl zapraszają na konferencję ekspertów z cyklu INNOVATIVE POLAND pod hasłem Przyszłość należy do zielonych technologii

28 listopada 2011 roku, w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, odbędzie się II konferencja ekspertów z cyklu INNOVATIVE POLAND Przyszłość należy do zielonych technologii, nad kórą patronat objęły dwa serwisy z Grupy Budujemy Dom: EkoBudowanie.pl oraz WykańczanieB2B.pl.

Konferencja ma na celu upowszechnianie wiedzy dotyczącej certyfikacji wnętrz, badań dotyczących jakości środowiska pracy oraz zapoznanie wykonawców, projektantów i decydentów z nowymi „zielonymi” produktami i technologiami. Wspólnie z uznanymi specjalistami i zaproszonymi gośćmi zastanowimy się czy firmom opłaca się być dzisiaj ekowiarygodnymi, czy to jeszcze moda, czy już konieczność.

W programie konferencji znajdą się między innymi zagadnienia:

 • certyfikowanie wnętrz (parametry konieczne do uzyskania certyfikatu, przykłady realizacji w Polsce)
 • koszty certyfikacji  zielonego biura
 • jakość środowiska pracy w Polsce i na świecie (raport, badania, prezentacja innowacyjnych rozwiązań i  technologii)
 • wpływ nowych ergonomicznych i ekologicznych rozwiązań na poprawę jakości środowiska pracy
 • ekowiarygodność firmy – moda czy konieczność (energooszczędne programy i rozwiązania, zielone produkty w ofercie, programy zielonych zakupów, itp.)

Konferencja kierowana jest do osób i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród jej uczestników będą m.in. architekci, deweloperzy, inwestorzy, szefowie spółek giełdowych i właściciele firm, przedstawiciele branż zainteresowanych certyfikacją, przedstawiciele sektora IT, bankowcy, finansiści, a także przedstawiciele rządu i samorządów.

Więcej informacji: www.InnovativePoland.org.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań