Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 przechodzi metamorfozę

T3 czwartek, 14 maja 2015
Magazyn T3 przechodzi metamorfozę

.

Od czerwcowego numeru Magazyn T3 przechodzi kolejną metamorfozę, która co kilka lat, zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami, pozwala przez nowe formy interakcji jeszcze bardziej zbliżyć czytelników z tytułem, ale także gadżetami, które stanowią ich obiekt nieustannego pożądania.

.

Redakcji Magazynu T3 od lat przyświecała idea bycia w służbie fanów gadżetów i pomagania im w odnalezieniu tych rozwiązań, które byłyby najlepsze.

Dzisiaj jednak „najlepsze” może oznaczać najbardziej doskonałe pod względem innowacyjności, najbardziej ekonomiczne pod kątem eksploatacji, najładniejsze biorąc pod uwagę design czy też najrozsądniejsze w stosunku ceny do jakości.

Od teraz nowe produkty redakcja będzie oceniać zwracając jeszcze baczniejszą uwagę na te aspekty i kierując odpowiednie rady do czytelników o różnych potrzebach. Czytelnicy stają się jednocześnie centrum zainteresowania T3, dzięki odpowiednim działom, w których autorzy będą odpowiadać na zadawane przez nich pytania związane chociażby ze stworzeniem odpowiedniego zestawu audio, wybraniem optymalnego odbiornika telewizyjnego do ich indywidualnych potrzeb, czy wskazania tego jedynego smartwatcha, który spełni każdy z ich warunków.

 

To jednak tylko początek. Wzbogacone formy multimedialne, znacznie obszerniejsze testy (zwłaszcza te porównawcze) oraz wiele innych nowości czeka wszystkich czytelników już od czerwcowego wydania!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania Magazynu T3 możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań