Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio z wyróżnieniem w konkursie Numerus Primus Inter Pares

Świat Radio poniedziałek, 25 maja 2015
Świat Radio z wyróżnieniem w konkursie Numerus Primus Inter Pares

 

9 maja w Warszawskim Domu Technika NOT odbyło się podsumowanie konkursu Numerus Primus Inter Pares za rok 2014. Magazyn Świat Radio (za ŚR8/2014) otrzymał wyróżnienie w grupie czasopism specjalistycznych.

.

Konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszego w danym roku numeru popularno-naukowego oraz specjalistycznego i branżowego czasopisma technicznego, jest organizowany przez Towarzystwo Kultury Technicznej – członka Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.

Jury wysoko oceniło poziom merytoryczny i graficzny oraz szatę edytorską wszystkich nadesłanych czasopism. Spośród przesłanych na konkurs zgłoszeń, Jury Konkursu pod przewodnictwem prof. Czesława Waszkiewicza, wybrało numer „najlepszy z najlepszych”, czyli „Numerus Primus Inter Pares”.

Z rąk wicepremiera Janusza Piechocińskiego dyplom z wyróżnieniem odebrał redaktor naczelny Świata Radio - Andrzej Janeczek SP5AHT.

.

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań