Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowy layout T3

T3 środa, 17 czerwca 2015
Nowy layout T3

.

Magazyn T3 w czerwcowym numerze przeszedł zmianę wizerunkową, którą podzielić można na trzy podstawowe działania przeprowadzone przez redakcję...

.

Pierwszym z nich jest zmiana formatu magazynu - od teraz miesięcznik jest o 1,5 cm wyższy! ...bo rozmiar ma znaczenie :)

Całkowitej modyfikacj uległ również layout. Trzy lata od ostatniej zmianie wizualnej, redakcja przeprowadziła szereg zmian, dzięki którym magazyn jest jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie, przejrzysty i jak przy każdej tego typu zmianie w tym tytule, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników.

Lifting graficzny to jednak nie wszystko. Nowe T3 to także nowe działy i treści się w nich znajdujące.

Miesięcznik od teraz otwiera dział Refleks zbierający wszystkie gorące nowinki ze świata gadżetów i lifestylu. Jego przedłużeniem jest poddział Na Tropie, w którym redaktorzy wnikliwie badają świeże tematy poprzez bardziej rozbudowane formy, jak chociażby wywiady z ludźmi z branży. Kolejnym działem jest Selekcja - pełna testów i najnowszych zdobyczy technologii konsumenckiej. Znajdują się tutaj także porównania czy wnikliwe recenzje.

Krótko mówiąc: redakcja bierze na warsztat wszelkie nowinki i rozprawia się z nimi swoim krytycznym spojrzeniem.

Następnymi materiałami są tematy okładkowe: felietony, zestawienia i obszerne artykuły, jak również przewodniki zakupowe. T3 po zmianach zamyka dział Elita - przedstawiający topowe urządzenia w swoich kategoriach, stanowiące idealny drogowskaz dla czytelników kierujących się na zakupowe łowy.

.

Bieżące oraz archiwalne wydania Magazynu T3 możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań