Zobacz wszystkie

Aktualności

Redakcja ŚR na Spotkaniu Krótkofalowców w KPN

Świat Radio środa, 24 czerwca 2015
Redakcja ŚR na Spotkaniu Krótkofalowców w KPN

W dniu 6 czerwca br. odbyło się IV Spotkanie Krótkofalowców w Kampinoskim Parku Narodowym, które zgromadziło ponad 240 osób.

W dniu 6 czerwca br. odbyło się IV Spotkanie Krótkofalowców w Kampinoskim Parku Narodowym, które zgromadziło ponad 240 osób. Organizatorzy po raz kolejny przygotowali ognisko z kiełbaskami dla uczestników. W tym roku nie było prelekcji tematycznych, ale dopisali wystawcy, dzięki czemu była okazja, aby dokonać zakupu po okazyjnych cenach przeróżny asortyment radiowy. Andrzej SQ5OBO prowadził swoją giełdę głownie ze sprzętem CB, a obok niego firma TDM Electronics ze sprzętem militarnym. Zaraz przy nim ustawiła się firma Ham Radio Shop z różnymi radiotelefonami chińskimi.

Pod innymi namiotami nieco inny sprzęt radiowy oferowały firmy AVANTI oraz ErcomER.

Powodzeniem też cieszyli się indywidualni wystawcy: Grzegorz SP8NTH, Jacek SQ7IZJ i Ryszard SP4BBU.
Dodatkową atrakcją było wypuszczenie balonu przez kolegów z klubu SP5YAM. Była też okazja do testowania łączności poprzez cross-band repeater zawieszony do drona, który wznosił się w ramach testów do wysokości ponad 1000 m.

Kolejne spotkanie w KPN jest zaplanowane na 4 czerwca 2016 r

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań