Zobacz wszystkie

Aktualności

UrządzamyDom.pl zaprasza na DEKORADNIK

UrządzamyDom.pl poniedziałek, 5 grudnia 2011
UrządzamyDom.pl zaprasza na DEKORADNIK

DEKORADNIK to spotkania z projektantem wnętrz, który pomoże wybrać dekoracje do każdego mieszkania lub biura. Podpowie, jaki niecodzienny dodatek albo wyjątkowy drobiazg podkreśli charakter danego wnętrza.

Raz w miesiącu w wybranych sklepach z oryginalnymi dodatkami do wnętrz każdy może spotkać się z ekspertem DEKORADNIKA, który bezpłatnie pomoże wybrać dekorację pasującą do  mieszkania lub biura oraz podpowie, w jakim miejscu najlepiej ją wyeksponować.

10 grudnia br. (sobota) od 14:00 do 18:00 w przytulnym Antykwariacie Atticus, w kameralnej atmosferze, ekspert DEKORANIKA będzie odpowiadał na pytania Gości.

Spotkanie zatytułowane jest Grafika w domu. Fotografia, mapy i inne druki w aranżacji wnętrza. W ramach spotkania, ekspert doradzi jak prezentować grafiki, fotografie, mapy i inne zabytkowe i nie tylko druki. Podpowie, w jaki sposób wykorzystać je do oryginalnej aranżacji.

Opiekę merytoryczna nad DEKORADNIKIEM objął portal UrządzamyDom.pl


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań