Zobacz wszystkie

Aktualności

"Perkusista" na niemieckiej scenie

Perkusista piątek, 3 lipca 2015
"Perkusista" na niemieckiej scenie

Redaktor naczelny magazynu Perkusista miał zaszczyt wystąpić na scenie podczas jednego z najbardziej uznanych festiwali perkusyjnych w Europie...

Redaktor naczelny magazynu Perkusista miał zaszczyt wystąpić na scenie podczas jednego z najbardziej uznanych festiwali perkusyjnych w Europie - Meinl Drum Festival w niemieckim Gutenstetten, który zgromadził 1500 fanów bębnienia z 24 krajów.

Słynny niemiecki producent poprosił głównodowodzącego Perkusisty o zapowiedzenie występu Kerima Krimha Lechnera, austriackiego bębniarza, który spędził wiele lat w Polsce.

Norbert Saemann - dyrektor festiwalu - przedstawił magazyn Perkusista jako jeden z najlepszych magazynów perkusyjnych. Kurtuazja? Z pewnością, ale zawsze bardzo miło, szczególnie jak dzieje się to w tak znakomitych okolicznościach!

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań