Zobacz wszystkie

Aktualności

Zmiany w Elektronice dla Wszystkich

Elektronika dla Wszystkich sobota, 17 grudnia 2011
Zmiany w Elektronice dla Wszystkich

Po opracowaniu wyników opublikowanej we wrześniu Nadzwyczajnej Miniankiety, w której Czytelnicy mogli ocenić poszczególne działy i rubryki magazynu, w Elektronice dla Wszystkich stopniowo wprowadzane są zmiany.

Już w numerze styczniowym pojawi się - przeznaczony dla mniej zaawansowanych - nowy stały konkurs Czego tu brak?.

W związku z rosnącym dostępem do Internetu, rozbudowana została dostępna w Elportalu (www.elportal.pl) elektroniczna wersja stałej comiesięcznej Miniankiety. Rezygnacja z dotychczasowego drukowanego formularza pozwoli na błyskawiczne zebranie i zaprezentowanie wyników z poprzednich miesięcy.

Wyniki Miniankiety potwierdziły po raz kolejny, że największą siłą czasopisma są cykle edukacyjne oraz Szkoła Konstruktorów, która od dłuższego czasu ma trzy oddzielne klasy.

Z uwagi na wyjątkowo duży wkład Czytelników w tworzenie czasopisma, rozpoczęty został cykl dla osób, które chciałyby przedstawić w Elektronice dla Wszystkich swoje projekty. Stworzony został wzór – szablon ułatwiający napisanie artykułu i zapanowanie nad całą stroną formalną. W kolejnych odcinkach cyklu podawane są wskazówki dotyczące prawidłowego rysowania schematów, projektowania płytek i przygotowywania materiałów do publikacji.

Od numeru 2/2012 autorzy projektów i artykułów mają możliwość umieszczenia w artykule także swojego zdjęcia, co dla niektórych jest istotnym bonusem.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań