Zobacz wszystkie

Aktualności

Fotopolis.pl uzupełni portfolio Wydawnictwa AVT

Wydawnictwo AVT czwartek, 30 lipca 2015
Fotopolis.pl uzupełni portfolio Wydawnictwa AVT

.

Czołowe polskie tytuły fotograficzne – internetowy magazyn o fotografii fotopolis.pl, oraz polska edycja miesięcznika Digital Camera - połączą siły. Celem jest dalszy rozwój obu tytułów.

.

1 sierpnia 2015 roku fotopolis.pl, największy polski serwis poświęcony fotografii, wejdzie w struktury wydawnictwa AVT-Korporacja Sp. z o.o, wydawcy m.in. Digital Camera Polska oraz Digital Photographer Polska. Ułatwi to tworzenie wysokiej jakości treści i zapewni szybszy rozwój nowych funkcjonalności serwisu. Z kolei grupa foto wydawnictwa AVT zyska mocną markę w segmencie mediów elektronicznych. Obie redakcje zachowają odrębne struktury, ale redakcją fotopolis.pl pokieruje dotychczasowy redaktor naczelny Digital Camera Polska, Maciej Zieliński.

Wydawca i założyciel fotopolis.pl, Michał Sułkiewicz zajmie się inną działalnością, ale pozostanie w redakcji jako członek Rady Programowej. -Wobec postępującej tabloidyzacji mediów foto, szukaliśmy wydawnictwa, które podziela naszą wizję opiniotwórczego dziennikarstwa specjalistycznego – tłumaczy Sułkiewicz - Nasze wizje rozwoju serwisu są bardzo zbieżne i nie mam wątpliwości że Maciek Zieliński będzie kontynuował to na co pracowaliśmy przez ponad 13 lat istnienia fotopolis.pl.

Zdaniem redaktora naczelnego Digital Camera Polska, fotopolis.pl to bardzo silna marka i serwis, który od lat wyznacza standardy w segmencie mediów Foto. - Pozyskanie fotopolis.pl uzupełni portfolio wydawnictwa, wzmocni zespół redakcyjny i pozwoli nam szybko rozwijać się również w Internecie – stwierdza Zieliński. - Co ważne, zyskujemy też jedyne w Polsce laboratorium testowe na licencji DxO dzięki czemu będziemy mogli jeszcze szybciej dostarczać czytelnikom profesjonalnie i rzetelnie przygotowane treści!

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań