Zobacz wszystkie

Aktualności

WybieramyArchitekta.pl - nowy serwis Grupy Budujemy Dom

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl, Wybieramy Architekta.pl poniedziałek, 2 stycznia 2012
WybieramyArchitekta.pl - nowy serwis Grupy Budujemy Dom

Portfolio Wydawnictwa AVT powiększyło się o nowy serwis internetowy. WybieramyArchitekta.pl to nowy portal z Grupy Budujemy Dom prezentujący projekty indywidualne.

Na łamach serwisu pojawiły się najciekawsze realizacje indywidualnych projektów domów, przygotowane na specjalne zamówienie klientów przez najlepsze pracownie projektowe z całej Polski.

Oprócz zdjęć gotowych realizacji, serwis prezentuje także projekt danego domu - rzuty, plany, wizualizacje i opis.

Szczególnie interesujące są wywiady z architektami, którzy opowiadają o spotkaniach z klientem, koncepcji i odpowiedzialności podczas tworzenia realizacji, która musi odzwierciedlić marzenia inwestora - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów AVT-Korporacja.

WybieramyArchitekta.pl to także katalog najlepszych polskich pracowni i architektów, którzy przygotowują indywidualne projekty na zamówienie klientów. Ponadto, w zakładce Inspiracje ze świata, można znaleźć najciekawsze, najbardziej zaskakujące i oryginalne projekty z całego świata oraz poznać najnowsze trendy i pomysły architektów o międzynarodowej renomie.

Dopełnieniem serwisu, oprócz coraz większego portfolio projektów i bazy architektów, będzie praktyczny poradnik podpowiadający jak wybrać architekta, jak z nim rozmawiać o swojej wizji i jak współtworzyć swój projekt - dodaje Narożniak.

Serwis WybieramyArchitekta.pl jest przeznaczony dla osób decydujących się na budowę domu według projektu indywidualnego. Treści zamieszczane na portalu mogą ich zainspirować i ułatwić wybór projektanta.Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań