Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe galerie zdjęć użytkowników Grupy Budujemy Dom

ZielonyOgródek.pl wtorek, 3 stycznia 2012
Nowe galerie zdjęć użytkowników Grupy Budujemy Dom

Trzy portale z Grupy Budujemy Dom: budujemydom.pl, czasnawnetrze.pl oraz zielonyogrodek.pl połączyły siły przygotowując debiut Galerii Zdjęć Użytkowników. Na każdym z serwisów - w zależności od jego profilu - pojawiła się tematyczna galeria, do której zdjęcia dodawać mogą wszyscy Użytkownicy.

Grupa Budujemy Dom to kompleksowe spojrzenie na zagadnienia związane z budową, wykańczaniem i urządzaniem domu i mieszkania. Dzięki tematycznym galeriom, Użytkownicy mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami budowlanymi, dekoratorskimi bądź ogrodniczymi - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów AVT-Korporacja.

Zdjęcia można dodawać w trzech kategoriach tematycznych: Dom, Wnętrze oraz Ogród, w zależności od wyboru serwisu i zainteresowań Użytkownika. Galerie dostępne są pod adresami: galeria.budujemydom.pl, galeria.czasnawnetrze.pl, galeria.zielonyogrodek.pl.
Do każdej z nich można także przejść bezpośrednio ze strony głównej danego serwisu. Aby założyć konto i dodawać zdjęcia, należy zarejestrować się tylko w jednym z serwisów gdyż pojedyncza rejestracja umożliwia dostęp do wszystkich galerii.

Każde zdjęcie dodane do albumu Użytkownika może być oceniane - za pomocą przycisku Podoba mi się! oraz komentowane przez innych Użytkowników. Rozbudowany profil Użytkownika pozwala także na obejrzenie ostatnio dodanych zdjęć oraz wszystkich zamieszczonych komentarzy.

Galeria ma być miejscem, w którym Użytkownicy dzielą się swoją pasją i doświadczeniami związanymi z budową domu, wyposażeniem wnętrz i urządzaniem ogrodu - podkreśla Narożniak. Chcemy, aby było to miejsce otwarte dla wszystkich, którzy po prostu chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Ważne jest co dane zdjęcie pokazuje i czym ten obraz jest dla jego autora, a nie jego jakość, walory artystyczne, czy klasa aparatu - dodaje.

Każda z galerii prezentuje zdjęcia w kilku kategoriach tematycznych.
Galeria zdjęć BudujemyDom.pl to: Piękne domy, Dachy, Stan surowy, Instalacje, Centralne odkurzanie, Ogrodzenia, Basen, Garaż, Tarasy i balkony, Ogród zimowy;
Galeria zdjęc CzasnaWnetrze.pl to: Kuchnia i Jadalnia, Łazienka, Salon, Sypialnia, Pokój dziecka, Garderoba, Gabinet, Przedpokój, Schody, Kominki;
Galeria zdjęć ZielonyOgrodek.pl to:Kwiaty, Drzewa i krzewy, Skalniak, Warzywnik i sad, Ogrody botaniczne, Parki, Mała architektura, Meble, Woda, Zwierzęta, Rośliny doniczkowe.

Na stronie głównej każdej z galerii, oprócz właściwych dla niej kategorii, znajdują się także: Polecane albumy, Ostatnio dodane albumy, Ostatnio dodane zdjęcia oraz Ostatnio zalogowani Użytkownicy.

Grupa Budujemy Dom to 12 wydawnictw drukowanych (miesięczników, kwartalników, roczników oraz katalogów) trafiających do ponad 300.000 Czytelników oraz 18 serwisów, które co miesiąc odwiedza ponad 1.800.000 Użytkowników.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań