Zobacz wszystkie

Aktualności

Jesienne wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

Dziecko Najlepsza Inwestycja piątek, 28 sierpnia 2015
Jesienne wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

.

Wakacje mają się ku końcowi, więc czas na najnowszy, jesienny numer kwartalnika parentingowego Dziecko Najlepsza Inwestycja. Zapraszamy do lektury!

.

Żegnajcie wakacje... witaj szkoło! Nadchodzi czas intensywnej pracy - tak dla dzieci, jak i dla rodziców. Jest to wysiłek opłacalny, więc sprawdź jak się do niego dobrze przygotować. Pani Anna Salwa-Kazimierska (psycholog SPPP, Uniwersytet dla Rodziców) podpowiada, jak odpowiednio wesprzeć dzieci w procesie adaptacji.

Gdy dni stają się chłodniejsze chętniej otulamy się ciepłym pledem… i ramionami bliskich. Nie przypadkiem w tym numerze sporo miejsca poświęcamy przytulaniu. Doświadczona fizjoterapeutka podpowiada, w jakich problemach zdrowotnych masaż jest wręcz niezbędny, jak prawidłowo masować dziecko i kiedy z masażu zrezygnować.

Przy okazji "powakacyjnych" wydatków poruszamy też temat oszczędzania. To jedna z tych umiejętności, które przydają się przez całe życie. Dlatego od najmłodszych lat warto uczyć dziecko rozsądnego gospodarowania swoimi zasobami. Zobacz, od kiedy warto dawać dziecku kieszonkowe i jak reagować, gdy rozrzutna pociecha prosi nas w połowie tygodnia lub miesiąca o dodatkowe wsparcie.

Pamiętajcie - świadomi rodzice (czytający nasz kwartalnik) to szczęśliwi rodzice i bardziej uśmiechnięte dzieci :)

 

Zachęcamy do przejrzenia bezpłatnie tego numeru online, a bieżące oraz archiwalne wydania możecie zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań