Zobacz wszystkie

Aktualności

Digital Camera Polska patronem wystawy New Wave Photography

Digital Camera Polska, DigitalCameraPolska.pl środa, 11 stycznia 2012
Digital Camera Polska patronem wystawy New Wave Photography

New Wave Photography zorganizowana przez United Creativity to jedyna w tym rodzaju wystawa przedstawiająca wschodzące talenty współczesnej fotografii z regionu Europy Środkowo-wschodniej. Zaprezentowanych zostanie ponad czterdzieści starannie wyselekcjonowanych prac z dziedziny fotografii kreatywnej. Polska będzie reprezentowana przez Katarzynę Niedzwiecką i Aleksandra Warzechę, absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych.

Podczas New Wave Photography pokazane zostaną również prace młodych fotografików ze Słowacji, Czech, Rumunii, Bułgarii oraz Węgier. Peter Cibak ze Słowacji pokaże swoją serię Zygota i przekona nas, że cyberprzestrzeń nie jest jedynie alternatywnym sposobem widzenia rzeczywistości. Svetoslav Ivanov z Bułgarii zaprezentuje tryptyk The Coast of Lost Thoughts, w ktòrym wyraził utracone marzenia o podròżach, nieograniczonej wiedzy, wartości czasu i domowego ciepła. Adela Vosickova z FAMU przywiezie z Czech swòj autoportret stworzony poprzez gesty innych ludzi.

Prace tych oraz wielu innych artystòw będą do zobaczenia w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie w dniach od 13 stycznia do 4 lutego 2012 roku. W lutym wystawa zostanie przeniesiona do Crypt Gallery w Londynie.

Wszystkie pokazywane prace będą możliwe do nabycia.

Więcej informacji na: www.unitedcreativity.org

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań