Zobacz wszystkie

Aktualności

Informator Rynkowy Automatyki 2016 już dostępny

Informator Rynkowy Automatyki 2016 już dostępny

.

Jest to już siódme i jednocześnie największe w historii wydanie informatora – zawiera ono ponad 310 starannie zredagowanych stron. Oprócz zwiększonej objętości informator ma zmienioną okładkę i zawiera nowy dział poświęcony automatyce budynkowej.

.

W publikacji znajdziecie Państwo kompleksowe omówienie kluczowych obszarów polskiego rynku automatyki oraz opis działalności i bieżącej oferty tutejszych dostawców. Polecamy zapoznanie się z nimi zarówno przedstawicielom biur projektowych, integratorom systemów, jak też producentom maszyn i odbiorcom końcowym niezależnie od reprezentowanej gałęzi przemysłu.

Uzupełnieniem informatora są indeksy produktów i kontaktów teleadresowych, które powinny być szczególnie cenne dla przedstawicieli działów zakupowych.

 • Informator w postaci pliku PDF znaleźć można do stronie: www.automatykab2b.pl/ira
 • Wersja papierowa wydawnictwa rozsyłana będzie do czytelników łącznie z październikowym wydaniem APA oraz dystrybuowana na większych imprezach targowych w 2015 i 2016 roku
 • W ciągu kolejnych 12 miesięcy wersja na CD będzie dołączana do materiałów szkoleniowych podczas konferencji organizowanych przez współpracujące z redakcją firmy branżowe
 • Informacje zawarte w informatorze publikowane będą jako strony prezentacyjne w katalogu firm na stronie www.automatykab2b.pl, natomiast analizy rynku wraz z galeriami produktów – www.automatykab2b.pl/rynek

.

Publikację otrzymają wszyscy prenumeratorzy magazynu APA, a przez kolejny rok będziemy ją też dystrybuowali na targach oraz szkoleniach firm branżowych. Wydanie elektroniczne można pobrać już dzisiaj.
Zapraszamy do lektury.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań